töötajad

Varuosad

Harli Nimmerfeldt / varuosad Palfinger, Thermo King
Telefon +372 620 1425, +372 526 3585
harli@vtatehnika.ee


Palfinger- toodete tehniline spetsialist

Alar Rebane / insener
Telefon +372 512 6980
alar@vtatehnika.ee


Teenindus

Andrei Dubov / tööde juhataja
Telefon +372 680 6280, +372 559 60160
andrei@vtatehnika.ee

Valdur Sepalaan / tööde juhataja
Telefon +372 680 6280, +372 569 31358
valdur@vtatehnika.ee

Tarmo Tilts / tööde juhataja & varuosad
Telefon +372 680 6280
tarmo@vtatehnika.ee


Administratsioon

Meeli Meri / raamatupidamine
Telefon +372 6201 456
fin@vtatehnika.ee

Mart Ruus / Juhataja
Telefon +372 670 3217, +372 506 3137
mart@vtatehnika.ee