VTA Tehnika AS
Tala 6, 11415 Tallinn, ESTONIA
GPS:      N59º 25.528’     E24º 50.778’

Lahtioleku ajad: müük, varuosad ja teenindus
E-R 8.00-19.00
L-P suletud

Üldtelefon +372 620 1425
24H telefon +372 680 6280, +372 5040 109
Thermo Assistant telefon 00 800 8085 8585, +32 (0) 2700 1735
Faks +372 620 1426
info@vtatehnika.ee

Reg.nr 10159138
VAT nr EE100303296
BIC HABAEE2X
IBAN EE202200221007152374


Müük ja varuosad

Harli Nimmerfeldt / varuosad Palfinger, Thermo King
Telefon +372 620 1425, +372 526 3585
harli@vtatehnika.ee
varuosad@vtatehnika.ee


Palfinger- toodete tehniline spetsialist

Alar Rebane / insener
Telefon +372 512 6980
alar@vtatehnika.ee


Teenindus

Telefon +372 680 6280
24H telefon +372 680 6280
teenindus@vtatehnika.ee

Andrei Dubov / tööde juhataja
Telefon +372 680 6280, +372 559 60160
andrei@vtatehnika.ee

Valdur Sepalaan / tööde juhataja
Telefon +372 680 6280, +372 569 31358
valdur@vtatehnika.ee

http://dealers.thermoking.com/dealer-locator.html


Administratsioon

Meeli Meri / raamatupidamine
Telefon +372 621 2000
fin@vtatehnika.ee

Mart Ruus / Juhataja
Telefon +372 506 3137
mart@vtatehnika.ee

Asukoht kaardil, Tallinn
Tala 6, 11415 Tallinn, ESTONIA
GPS: N59° 25.528′ E24° 50.778′
Asukoht kaardil, Helsingi
Kuussillantie 23, 01230 Vantaa, FINLAND
GPS: 60.262511 25.09135