VTA Tehnika AS on asutatud 1996 aastal. Oleme spetsialiseerunud tõste- ja temperatuurikäsitluse seadmete maaletoomisele ning nendega seonduvate teenuste pakkumisele. Oleme osa Soome firmast VTA Tekniikka OY, kes on üks juhtivaid antud ala ettevõtteid omas segmendis.

Esindame Eestis Palfinger- kontserni tõsteseadmeid "Palfinger", "Palift", "Epsilon", "MBB". Tagaluuktõstukid, inva- ja reisijatetõste platvormid, tööplatvormid, kraanad, metsanduse kraanad, jäätme- ja materjalikäsitluse kraanad, konteinerikäsitlusega seonduvad seadmed ning raudtee- ja merendusega seonduvad tooted. Palfinger- kontsern on juhtiv oma ala ettevõte maailmas.
Esindame Eestis Thermo King kontserni -  temperatuurikäsitluse seadmeid autodele, haagistele, bussidele, raudteele ning merendusele. Thermo King on üks juhtivaid oma ala ettevõtteid maailmas.

Omame professionaalset hoolduse-, remondi- ja paigalduse töökoda kogupinnaga üle 2100 m². Töökoda tegeleb lisaks tõste- ja temperatuurikäsitluse seadmetega seonduvale ka haagiste, busside ning veokite hooldamise, remondi ning diagnostikaga. Töökoja kasutuses on üle 5000m² valvega parkimisplats.

Meie hoolduse-, remondi- ja müügikeskus asub Tallinnas Lasnamäe linnaosas, Betooni tänaval, kuhu on transpordivahenditega kerge ligipääs kõigilt peamagistraalidelt.